طراحی وب سایت

داشتن یک وب سایت مهم‌ترین راه دسترسی مخاطب به شما می‌باشد، چون ویترین کسب و کار شما به حساب می‌آید!
همچنین اولین برخورد مشتری با صاحبین کسب و کار‌های آنلاین در فضای وب سایت اتفاق می‌افتد. بنابراین دیده شدن در بازار کسب و کار از ضروریات رقابت در دنیای آنلاین است.
webdesign 1 - طراحی وب سایت

چرا طراحی وب سایت مهم است؟

افراد در دنیای آنلاین همه روزه به دنبال توسعه کسب و کار، پیدا کردن مشتریان جدید، افزایش فروش، ارائه محصولات و خدمات خود می‌باشند، مشخصا این افراد در چنین فضای رقابتی نیازمند بهتر دیده شدن هستند که این کار با داشتن یک برند و وب سایت قدرتمند ممکن خواهد شد.

داشتن یک وب سایت با کیفیت و مناسب، مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش از گسترش آنلاین یک کسب و کار به شمار می‌آید، چون از این طریق می‌توانیم تعامل خوبی با افراد و مشتریان احتمالی برقرار کرده و تجارت آنلاین را بهتر سازماندهی کنیم.

معرفی انواع خدمات طراحی وب سایت
nicon4 - طراحی وب سایت

طراحی سایت شرکتی

با مشاوره تخصصی کسب و کار، بهترین ها را با ما تجربه خواهید کرد.

nicon3 - طراحی وب سایت

طراحی سایت شخصی

اولین قدم برای شروع کسب و کار، طراحی یک وب سایت حرفه‌ای است.

nicon2 - طراحی وب سایت

طراحی سایت فروشگاهی

با طراحی یک فروشگاه آنلاین وارد عرصه رقابت در دیجیتال مارکتینگ شوید.

nicon6 - طراحی وب سایت

طراحی سایت خبری

با یک اپلیکیشن کاربرپسند و کارآمد در قلب مخاطبین موبایلی خود قرار بگیرید.

 • nicon4 - طراحی وب سایت
 • nicon3 - طراحی وب سایت
 • nicon2 - طراحی وب سایت
 • 360 - طراحی وب سایت
  امکانات نرم افزار مدیریت وب سایت
  نمونه کارها
  تعرفه ها

  لیست قیمت طراحی وب سایت گروه نگاه نو را از لینک زیر مشاهده کنید

  سایر خدمات مرتبط
  • SEO rafiki - طراحی وب سایت
   سئو وب سایت
  • Google sitemap amico - طراحی وب سایت
   بهینه سازی وب سایت
  • Usability testing pana - طراحی وب سایت
   پشتیبانی وب سایت
  • www amico 1 - طراحی وب سایت
   وبمستری وبسایت

   ویژگی‌های طراحی واکنشگرا بودن

   زمانی یک وب سایت را واکنشگرا یا ریسپانسیو می‌نامیم که بتواند خودش را با صفحات دستگاه‌های مختلف تطبیق دهد و کاربر نیز بتواند با دستگاه‌های مختلفی مانند گوشی‌های موبایل، تبلت و غیره سایت را باز کند و تجربه کاربری خوبی هم به دست آورد.

   بهینه بودن سایت

   بهینه سازی وب سایت یکی از عوامل تاثیرگذار در طراحی وب سایت است. بهینه بودن سایت موجب ارتقاء جایگاه وب سایت ما از طریق بررسی و رتبه بندی توسط موتورهای جستجوگر گوگل می‌شود که نیاز به تکرار و استمرار در این روند می‌باشد. بهینه سازی وب سایت توسط موارد مختلفی مانند سرعت مناسب وبسایت، محتوا گذاری مناسب، تحلیل و آنالیز مداوم صفحات خود و رقیبان صورت می‌گیرد.

   رعایت اصول سئو

   تمامی اقدامات ما برای سئو وب سایت شما بر پایه اصول انجام می‌شوند که همین موجب دیده شدن بیشتر صفحات و محتوای آنها توسط مخاطبین می‌شود. همچنین بهینه سازی سایت شما برای موتور جستجو گوگل قابل اهمیت می‌باشد! چون یک وب سایت با کیفیت در درجه اول محبوب مخاطبان و مشتریان است که گوگل هم خیلی راحت چنین چیزی را متوجه می‌شود. ما برای سئو سایت در ابتدا نیاز و دیدگاه کاربران سایت را در نظر می‌گیریم، و بر اساس آن به بهینه سازی سایت برای جذب مخاطب، ارتقاء جایگاه و در نهایت رسیدن به رتبه اول گوگل می‌پردازیم.

   طراحی رابط کاربری

   بعد از اینکه محل قرار گیری عناصر و عناوین مختلف را در وب سایت شما مشخص کردیم، زمان طراحی گرافیک سایت شما می‌باشد. در این مرحله از نرم افزارهای مخصوص به این کار استفاده می‌کنیم تا توسط آن رنگ بندی و گرافیک سایت‌تان مشخص شده و جذابیت لازم را برای جلب توجه مخاطبین شما بوجود آوریم. حالا بعد از این مرحله مخاطبین شما ارتباط بهتری با سایت برقرار کرده و آن را کاراتر احساس می‌کنند، بنابراین مدت زمان بیشتری را در سایت محبوب خود می‌گذرانند که همین موجب کسب جایگاه بالاتر توسط گوگل می‌شود.

   طراح رابط کاربری - طراحی وب سایت
   وجه تمایز
   iconf4 - طراحی وب سایت

   قدمت و تجربه

   سابقه ۲۱ سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کاره&#