طراحی اپلیکیشن موبایل

امروزه در عصر دیجیتال، خلاقیت حرف اول را می‌زند و وجود اپلیکیشن، ضمانت اجرایی هر ایده‌ی خلاقانه‌‌ است. اپلیکیشن‌ها با کاهش هزینه‌های بازاریابی نقش موثری در افزایش بهره‌وری کسب و کار دارند. داشتن اپلیکیشن به‌خصوص برای کسب و کارهای کوچک و تازه تأسیس که فضای فیزیکی ندارند، مقرون به صرفه است. همچنین با استفاده از امکاناتی که اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد، می‌توان هر روزه در مقابل دید مخاطبان و مشتریان بود و دسترسی آنها به کالا یا خدمات را افزایش داد.

طراحی اپلیکیشن 1 e1647076042373 - طراحی اپلیکیشن موبایل

ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS

امروزه به‌دلیل رواج استفاده از گوشی‌های هوشمند، بازار طراحی اپلیکیشن موبایل (طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS (بسیار داغ است که با در نظر گرفتن این روند رو به رشد از استفاده چنین نرم افزارهایی، احتمال می‌رود موارد استفاده از آنها در آینده‌ای نزدیک بسیار بیشتر از امروز نیز باشد. با ورود به بازار اپلیکیشن موبایل مشاهده خواهید کرد که انتخاب بستر پلتفرم دارای اهمیت زیادی است؛ زیرا این امر در جذب بازار، هزینه‌ی تولید، کیفیت کار، استقبال کاربران و … تأثیر مستقیم دارد. گروه نگاه نو نیز بر همین اساس طراحی اپلیکیشن را به صورت طراحی اپ اندروید و iOS صورت داده است. با ساخت یک اپ موبایل اندروید و ios برای کسب و کار خود، می‌توانید قدمی بزرگ به سمت موفقیت برداشته و آینده‌ی شغلی خود را تضمین نمایید.

امکانات نرم افزار مدیریت وب سایت

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

ساخت و نصب اپلیکیشن فروشگاهی که در تلفن‌های همراه Android و IOS قابل اجرا هستند موجب دسترسی راحت و شبانه روزی کاربران به محصولات و خدمات مورد نیازشان می‌گردد.

طراحی اپلیکیشن شرکتی

با طراحی اپلیکیشن شرکتی می‌توان محصولات و خدمات‌ را به افراد بسیاری ارائه داد که همین موجب شناخت‌ برند و افزایش اعتبار در میان افراد می‌شود.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی یکی از برنامه‌های پرکاربرد برای آن دسته از کسب و کارهایی است که به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند. افراد و شرکت‌ها برای توسعه بخشیدن به کسب و کار خود نیاز به طراحی اپلیکیشن خدماتی دارند.

API چیست؟

به زبان ساده، API مخفف کلمه (Application Programming Interface) به معنی رابط برنامه نویسی می‌باشد. API به عنوان یک واسط عمل می‌کند تا از منطق آن استفاده کنیم. برای استفاده از آن نیاز نیست که جزئیات چگونگی عمل کرد منطق آن را دانست. تا زمانی که در سطح برنامه‌نویسی (نه گرافیکی) باشید، می‌توان از این تعریف برای هر زبان، پروتکل یا محیطی استفاده کرد.

طراح رابط کاربری - طراحی اپلیکیشن موبایل
وجه تمایز
iconf4 - طراحی اپلیکیشن موبایل

قدمت و تجربه

سابقه ۲۱ سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کارهای آنلاین

iconf3 - طراحی اپلیکیشن موبایل

تیم کارآزموده و خلاق

تیم متخصص، متعهد و باتجربه نگاه نو که خلاقیت و حساسیت در کار را ملاک اصلی خود قرار داده‌اند.

iconf2 - طراحی اپلیکیشن موبایل

پشتیبانی حرفه‌ای

ارائه هزینه اقتصادی و متناسب با بودجه مشتری با همراهی تیم پشتیبانی حرفه ای

iconf1 1 - طراحی اپلیکیشن موبایل

کارشناسی اختصاصی

تیم پشتیبانی حرفه‌ای نگاه نو در تمام مراحل قبل، در حین و بعد از اجرای پروژه همیشه با شماست.

  • iconf3 - طراحی اپلیکیشن موبایل
  • iconf4 - طراحی اپلیکیشن موبایل
  • iconf2 - طراحی اپلیکیشن موبایل
  • iconf1 1 - طراحی اپلیکیشن موبایل