کمپین تبلیغات ۳۶۰

اولین چیزی که باید بدانید این است که کمپین ۳۶۰ آنلاین برای رساندن پیامی خاص به مخاطبان هدف شما طراحی می‌شود. این پیام می‌تواند با هدف افزایش آگاهی از برند شما، افزایش فروش محصولات و یا جذب مشتریانی جدید مورد استفاده قرار گیرد. کاربرد اصلی کمپین‌های تبلیغاتی قرار دادن مشتریان مورد هدف در تمامی پلتفرم‌های مختلف است. گروه دیجیتال مارکتینگ نگاه نو با سابقه ۲۱ ساله خود، یک کمپین تبلیغاتی مناسب کسب و کار شما را خواهد ساخت تا تمامی مشتریان بالقوه را با تبلیغات شما روبرو کند.

شما تابحال، هزاران بار مورد هدف کمپین ۳۶۰ آنلاین قرارگرفته‌اید!

تا حالا پیش آمده که با روشن کردن تلویزیون، تبلیغی مشاهده کنید که پیش از این در راه منزل تبلیغ آن برند را بر روی بیلبورد دیده باشید؟ و یا با روشن کردن کامپیوتر شخصی و جستجو در صفحات اینترنت برای انجام کارهای روزانه مجدداً با تبلیغ همان برند روبرو شده باشید؟ هر جا که بروید در فضای آنلاین و آفلاین با تبلیغات این برند رو به رو می شوید. چنین موردی یک نمونه موفق از کمپین ۳۶۰ درجه (۳۶۰ Marketing Campaign) به شمار می‌آید.

Layer 49 - کمپین 360 آنلاین
سایر خدمات مرتبط
 • SEO rafiki - کمپین 360 آنلاین
  سئو وب سایت
 • Google sitemap amico - کمپین 360 آنلاین
  بهینه سازی وب سایت
 • Usability testing pana - کمپین 360 آنلاین
  پشتیبانی وب سایت
 • www amico 1 - کمپین 360 آنلاین
  وبمستری وبسایت

  گروه نگاه نو در چه زمینه‌هایی خدمات مشاوره ارائه می‌دهد؟

  پیش از شروع باید بدانید که هدفتان از طراحی یک کمپین تبلیغاتی چیست؟ به این نکته در مواقع بسیاری اهمیت داده نمی‌شود و همین باعث می‌شود با شکست کمپین خود مواجه شوید. باید تلاش کنید که اهداف اصلی کمپین را به صورت دقیق و واضح مشخص کنید تا در مرحله بعد، نقشه کمپین را بر اساس آن بسازید.
  هدف شما از ساخت کمپین، ایجاد آگاهی از برند است یا آموزش آن؟ ایجاد حس اعتماد سازی یا برقراری بیشتر رابطه با مخاطبان؟

  بعد از مشخص شدن هدف کمپین، باید به شناسایی شخصیت مخاطبانی که به عنوان مخاطب هدف، با کمپین در ارتباط هستند، پرداخت. برای این که بتوانید محتوایی ارزشمند به مخاطبان هدف ارائه دهید، باید شناخت دقیق داشته باشید و بدانید دقیقاً برای چه افرادی می‌خواهید محتوا تولید کنید.
  توجه کنید لحن و ادبیات محتوای مناسب جوانان و نوجوانان، با محتوایی که برای افراد مسن تولید می‌شود تفاوت بسیاری خواهد داشت.
  مشخص کنید که مخاطبان شما چه رنج سنی دارند؟ تحصیلات آنها چیست؟ سطح درآمدشان چه مقدار است؟ چه نیاز و سرگرمی‌هایی دارند؟ شما قادر به رفع کدام نیازشان هستید؟

  جهت سنجش دقیق عملکردتان باید معیارهای مشخصی را برای خود طراحی کنید. وقتی نتوانید عملکردتان را آنالیز کنید، نتیجه مناسبی نمی‌گیرید. در این مرحله می‌توانید با توجه به نیازتان، شاخص‌هایی در نظر بگیرید. مانند: آمار بازدید از صفحه، آمار ورودی از وب سایت‌های دیگر و شبکه‌های اجتماعی، مدت زمانی که مخاطبان مشغول دیدن محتوا هستن( Time On Pag)، آمار ورودی از موتورهای جستجو (Search Traffic)، کلمات کلیدی که به واسطه آن در صفحات گوگل ایندکس شده‌اید (Keywords).

  محتوای سبز به زمان محدود نیست و مطالب ارائه داده شده همیشه برای رفع نیاز مخاطب مفید است. همواره برای انتشار این نوع محتوا، باید توجه زیادی داشته باشید تا محتوایی بسازید که مورد توجه مخاطب بوده و نیاز او را رفع کند. هم اکنون و در فضای وب، محتوای بی کیفیت و بی ارزش به فراوانی یافت می‌شود، اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که خواست مشتری را برطرف کند مطمئن باشید که مشتری شما به یک مشتری واقعی تبدیل خواهد شد.

  بعد از تولید محتوای ارزشمند و کاربرپسند، آخرین و مهم‌ترین مرحله، مشخص کردن کانال‌ها و بسترهای توزیع و انتشار محتوا است. به یاد داشته باشید، اگر بهترین محتوا را تولید کنید اما بستری خوب برای انتشار و دیده شدن آن نداشته باشید، با شکست کمپین تبلیغاتی خود روبرو می‌شوید. پس به این نکته هم توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشید!

  وجه تمایز
  iconf4 - کمپین 360 آنلاین

  قدمت و تجربه

  سابقه ۲۱ سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کارهای آنلاین

  iconf3 - کمپین 360 آنلاین

  تیم کارآزموده و خلاق

  تیم متخصص، متعهد و باتجربه نگاه نو که خلاقیت و حساسیت در کار را ملاک اصلی خود قرار داده‌اند.

  iconf2 - کمپین 360 آنلاین

  پشتیبانی حرفه‌ای

  ارائه هزینه اقتصادی و متناسب با بودجه مشتری با همراهی تیم پشتیبانی حرفه ای

  iconf1 1 - کمپین 360 آنلاین

  کارشناسی اختصاصی

  تیم پشتیبانی حرفه‌ای نگاه نو در تمام مراحل قبل، در حین و بعد از اجرای پروژه همیشه با شماست.

  • iconf3 - کمپین 360 آنلاین
  • iconf4 - کمپین 360 آنلاین
  • iconf2 - کمپین 360 آنلاین
  • iconf1 1 - کمپین 360 آنلاین
   درخواست مشاوره


    یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

    ۹ تا ۱۲
    ۱۲ تا ۱۵
    ۱۵ تا ۱۸
    ۱۸ تا ۲۱