برگزاری دوره های آموزشی

holding educational courses

برگزاری دوره های آموزشی یکی از ترفندهای نگاه نو برای رشد آگاهی و ارتقای کسب و کارهای شماست که باعث می شود یک بازاریابی خوب و برندینگ موثر داشته باشید. با ما همراه باشید تا شما را راهنمایی کنیم!

برگزاری دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ آنلاین

رشد هر روزه بازار به سمت دیجیتال شدن با تحولات روزانه تکنولوژی کسب و کارهای زیادی را تحت تاثیر قرار داده است. مزایای دیجیتال مارکتینگ روز به روز در حال افشا شدن است. روزانه تعداد زیادی از مصرف کنندگان درباره هر محصولی در اینترنت تحقیق کرده و به صورت آنلاین محصول موردنظر را می خرند.

بسیاری از بیزینس های کوچک تاکتیک های دیجیتال مارکتینگ را برای دسترسی و ایجاد تعامل با مخاطبان آنلاین بکار می گیرند. در واقع، طبق پیش بینی های انجام شده تا سال 2021 میزان هزینه انجام شده برای دیجیتال مارکتینگ تنها در امریکا به بیش از 332 میلیارد دلار خواهد رسید. ترفندهای دیجیتال مارکتینگ کم هزینه ترین تاکتیک ها برای رسیدن به بیشترین تعداد مخاطبان برای بیزینس شما هستند.

برگزاری دوره های آموزشی بازاریابی و فروش آنلاین

دنیای امروز دنیای تحولات سریع و گسترده در تمام ابعاد است. حال وهوای امروز تجارت نشان از جهانی شدن آن دارد فرایندی که منجربه حضور و رقابت تنگاتنگ ظرفیت های مختلف تجاری شده است.

آنچه به یقین می توان گفت این است که چنانچه کشوری به هر علت نتواند به این موج شتابان فراگیر بپیوندد در همین روزها، در صحنه ی رقابت های بین المللی به حاسیه رانده شده و بسیاری از فرصت های کسب و کار را به سود دیگران از دست می دهد.

ما در مجموعه نگاه نو برای دسترسی آسان تر به این اطلاعات کاربردی، آن ها را در دوره های انلاین در اختیارتان قرار می دهیم!

برگزاری دوره های آموزشی شبکه های اجتماعی آنلاین

شبکه های اجتماعی یکی از ارزان‌ترین روش‌های بازاریابی در کسب‌و کار هستند که هر روز بیشتر از قبل رشد می کنند. شاید روزی فرا برسد که آینده کسب ‌و کار شما به این شبکه‌های اجتماعی و استفاده از آن ها گره بخورد؛ پس بهتر است به این بخش از کسب‌ و کار خود اهمیت دهید و وارد آن شوید.

برگزاری دوره های آموزشی اینستاگرام مارکتینگ آنلاین

ماه هاست که کاربران اینستاگرام از مرز یک میلیارد عبورد کرده‌اند و این در حالی است که اکنون در جهان بیش از 500 میلیون انسان هر روز از اینستاگرام استفاده می کنند،  اما سوال اینجاست که آیا تنها می ‌توان اینستاگرام را یک مرکز برای تفریح و سرگرمی و یا تماشای زندگی دیگران دانست؟ مسلماً هر فرد موفقی این فرصت را فقط سرگرمی ساده نمی ‌داند، اینستاگرام می ‌تواند کسب و کار شما را دگرگون کند، در حال حاضر بزرگترین ویترین آنلاین را می ‌توان اینستاگرام دانست. آیا از این فرصت عالی به خوبی آگاه هستید؟

اما اگر قصد داشته باشیم درباره اینستاگرام و بازاریابی در این شبکه اجتماعی محبوب اطلاعات بیشتری کسب کنیم باید چه کنیم؟ نگاه نو در برگذاری دوره های آنلاین اطلاعات لازم و جذابی را در اختیار شما قرار می ‌دهد.

چرا نگاه نو؟

با توجه به رشد رسانه‌های دیجیتال و تغییر رفتار دیجتال افراد جامعه، دیجیتال مارکتینگ هر روز بیشتر از قبل مورد توجه قرار می ‌گیرد. در شرایط فعلی، یک کسب و کار برای اینکه بتواند به حیات خود ادامه دهد و پیشرفت کند نیاز است که با شیوه‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ آشنا بوده، تا بتواند بهترین استفاده را از آن بکند. نگاه نو با توجه به ارتقای کسب و کارهای شما دوره های آنلاین آموزشی برگزار می کند که با شرکت در آن ها می توانید بهترین نتیجه ها را در زمینه تبلیغات و بازاریابی، از آن خود کنید!

آماده یک گفت و گوی خوب هستید؟

وجه تمایز

iconf4 - برگزاری دوره های آموزشی

قدمت و تجربه

سابقه 18 سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کارهای آنلاین

iconf3 - برگزاری دوره های آموزشی

تیم کارآزموده و خلاق

بی‌شک نگاه نو موفقیت و استمرارش را مدیون تیمی متخصص، متعهد و باتجربه است.

iconf2 - برگزاری دوره های آموزشی

پشتیبانی حرفه‌ای

تیم پشتیبانی حرفه‌ای نگاه نو در تمام مراحل قبل، در حین و بعد از اجرای پروژه همیشه با شماست.

iconf1 - برگزاری دوره های آموزشی

کارشناسی اختصاصی

در هر پروژه‌ای که به ما می‌سپاریـد، کارشناس حرفه‌ای خودتان را داشته باشید.

درخواست مشاوره

 • یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • ۹ تا ۱۲
  • ۱۲ تا ۱۵
  • ۱۵ تا ۱۸
  • ۱۸ تا ۲۱
  متن خطا