خدمات طراحی سایت

khadamat1

خدمات پشتیبانی وب سایت

به جرات می توان گفت اهمیت پشتیبانی و به روز رسانی وب سایت به اندازۀ طراحی و امکانات آن است. وب سایت شما مانند ویترین کسب و کار شماست و باید دائماً نمایشگر بهترین و با کیفیت ترین خدمات و محصولات شما باشد. ما معتقدیم پایان طراحی وب سایت پایان پروژه نیست و آغاز تعهد ماست برای روی غلتک افتادن کسب و کار شما. به یقین حجم انبوه تقاضا حاصل کیفیت بالای ارائۀ خدمات و تعهد شرکت نگاه نو است که خیالی راحت برای مشتریانمان فراهم می کند.

امکانات


پکیج نقره ای

اگر شما به دنبال آن هستید که پس از طراحی وب سایت، با خیال راحت و فارغ از هرگونه دغدغه نگهداری وب سایتتان بر روی کسب و کار خود تمرکز نمایید، پشتیبانی نقره ای بهترین پیشنهاد برای شما است. پشتیبانی نقره ای به این صورت است که شما مبلغی را به صورت سالانه پرداخت می‌نمایید و در طول مدت زمان یکسال، از خدمات حرفه ای پشتیبانی وب سایت بهره مند خواهید شد. پشتیبانی نقره ای به نوعی گارانتی و ضمانت اجرایی ماست.
در حال حاضر، به تمامی وب سایت‌های طراحی شده توسط واحد طراحی و توسعه گروه نگاه نو ، سه ماه پشتیبانی نقره ای بصورت رایگان ارائه می‌شود. صاحبان این وب سایت‌ها می‌توانند پس از اتمام این مدت، نسبت به تمدید یکساله پشتیبانی نقره ای خود اقدام نمایند.

پشتیبانی برنزی
اگر شما صاحب یک وب سایت کوچک هستید که تمایلی ندارید برای نگه داری و پشتیبانی وب سایت خود، بصورت سالیانه هزینه ای پرداخت نماید؛ پشتیبانی برنزی بهترین گزینه برای شما خواهد بود.
پشتیبانی برنزی به این صورت است که شما مبلغی به عنوان شارژ (Deposit) در حساب پشتیبانی برنزی خود واریز می‌کنید و طبق روال ارسال درخواست و مراحل انجام آن که در زیر آمده است برای اعمال تغییرات از شارژ حساب شما کاسته می‌شود. همانگونه که گفته شد، این اعتبار به صورت ماهانه یا سالانه نیست و تا زمان اتمام شارژ ظرف مدت دو سال، می‌توانید از خدمات پشتیبانی برنزی استفاده نمایید. شما می‌توانید ریز حساب خود و کارهای انجام شده بر روی وب سایت را در حساب کاربری خود در سایت واحد طراحی مشاهده نمایید.

پشتیبانی طلایی
اگر شما صاحب یک وب سایت پر بازدید هستید که بروزرسانی و امنیت وبسایتتان برایتان یک امر مهم محسوب می شود می توانید از خدمات پشتیبانی ویژه گروه نگاه نو بهره مند شوید ، در پکیج پشتیبانی طلایی امکان ثبت درخواست های مستمر از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین را خواهید داشت و هم چنین در مواردی می توانید به صورت حضوری مشکلات و تغییرات وبسایتتان را در محل شرکت مطرح نمایید تا توسط تیم فنی گروه نگاه نو رفع گردد.

روال کاری


برگزاری جلسه آموزشی

بعد از اتمام طراحی وب سایتتان جلسه ای جهت آموزش نحوۀ مدیریت وب سایت برای شما تدارک می دهیم.

ارائۀ فیلم نحوۀ استفاده از وب سایت
فیلم نحوۀ مدیریت مطالب و محتوای وب سایتتان را در اختیارتان قرار می دهیم. این فیلم مختص سایت شما می باشد.

ارائۀ خدمات پشتیبانی نقره ای
در صورتی که سایت شما در واحد طراحی و توسعۀ گروه نگاه نو طراحی شده باشد می توانید از خدمات پشتیبانی نقره ای بهره مند شوید.

ارائۀ خدمات پشتیبانی برنزی
در صورتی که سایت شما در واحد طراحی و توسعۀ گروه نگاه نو طراحی شده باشد می توانید از خدمات پشتیبانی برنزی بهره مند شوید.

ارائۀ خدمات پشتیبانی طلایی
در صورتی که سایت شما در واحد طراحی و توسعۀ گروه نگاه نو طراحی شده باشد می توانید از خدمات پشتیبانی طلایی بهره مند شوید.

بنر

آماده یک گفت و گوی خوب هستید؟

برای مشاهده تعرفه و قیمت ها، روی دکمه زیر کلیک کنید.

درخواست مشاوره

 • یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • ۹ تا ۱۲
  • ۱۲ تا ۱۵
  • ۱۵ تا ۱۸
  • ۱۸ تا ۲۱
  متن خطا