مشاوره کسب و کار آنلاین

Online Business Consulting

هر شرکتی برای بهبود عملکرد و بهره‎وری به مشاوره تخصصی در زمینه شناسایی بازار و رقبا و تحلیل آن ها نیاز دارد. همینطور صاحبان کسب و کار باید خود را با سرعت بالای رشد تکنولوژی در قرن بیست و یکم تطبیق داده و با به کارگیری آن در کسب و کار خود از رقبا پیشی بگیرند.

 مشاورین کسب و کار با شناسایی و تحلیل بازار و مشتریان هدف، راه‌حل‌ هایی اساسی برای بهبود و بازسازی ساختار کسب و کار ارائه می‌ دهند. برای شروع یک کسب و کار اینترنتی باید هزینه و فرصت‌ های مسیر کسب و کار خود را بشناسید تا به سرعت به چیزی که می خواهید برسید.

چرا مشاوره کسب و کار آنلاین ؟

ما اعتقاد داریم برای هر فعالیتی از کوچک تا بزرگ در ابتدا باید به آن فکر کرد. از فلسفه وجودی و چرایی انجام کار تا نحوه انجام و …
چگونه شروع کردن و مسیری که برای رشد کسب و کارتان طی می کنید، از مهم ترین عواملی است که راهبرد، نقشه راه و زیر ساخت فعالیت را شکل و معنا می دهد. با دریافت مشاوره کسب و کار آنلاین قبل از شروع، قدرتمند، هوشمندانه و مطمئن شروع کنید و راه درست را بشناسید. ویژگی های مشاور توانمند را بشناسید و بدانید در چه زمینه ها و مراحلی نیازمند همراهی یک مشاور هستید.

خصوصیات و توانمندی مشاوران

بیشتر مشاورین مارکتینگ حرفه ای، کارآفرینانی هستند که کسب و کارشان را خودشان پایه گذاری کرده اند. مشاوران به شرکت ها کمک می کنند تا استراتژی معرفی و تبلیغ محصول یا خدمتشان مشخص شود.
چگونگی معرفی محصول یا خدمت و افزایش آگاهی عمومی مخاطبان از شرکت توانایی مشاور را مشخص می کند. با کمک مشاور شما می توانید برنامه بازاریابی مشخصی داشته باشید و شعار برند یا پیام برنامه بازاریابی خود را بطور استاندارد ایجاد کنید. پس از مشخص شدن برنامه و اجرای استراتژی مارکتینگ، نتایج بررسی شده و با اهداف تعیین شده مقایسه می شوند.

مشاور بازاریابی در شناخت رفتار مصرف کننده و روند بازاریابی، مهارت و دانش کافی دارد بصورتی که بازار هدف شرکت را می شناسد و محصولات را در جایگاهی به بازار عرضه می کند که جذابیت خرید را برای مصرف کننده داشته باشد.

یک مشاور حرفه ای نه تنها خلاقانه فکر می کند بلکه توانایی ارائه راه کار بر اساس آمار را هم دارد.

مشاوره کسب و کار آنلاین در قالب شرکتی یا شخصی؟

مشاوران کسب و کار آنلاین هم بطور مستقل فعالیت می کنند و هم با همکاری تیم مارکتینگ شرکت برنامه ها را پیش می برند. آن ها تجربه و دانش کافی در زمینه های بازاریابی، تجارت، ارتباطات و روانشناسی دارند. مشاوره در قالب شرکت مزیت هایی نسبت به حالت شخصی دارد که بزرگ ترین مزیت آن ارائه مشاوره با همفکری یک گروه متخصص در زمینه های گوناگون مرتبط و بهره گیری از کار گروهیست. نگاه نو امر مشاوره را هم مثل دیگر خدمات یک کار گروهی تلقی می کند و در پس تمام اسناد مشاوره ای تدوین شده فکر یک گروه متخصص را قرار داده است.

مهم ترین مهارت های یک مشاور چه مهارت هایی هستند ؟

 • توانایی در بازاریابی موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت
 • مهارت در مدیریت شهرت
 • توانایی ایجاد یک تصویر برند مناسب در مخاطبان
 • آگاهی از رفتار مصرف کننده و روانشناسی مشتری
 • مهارت در بازاریابی شبکه های اجتماعی و بسترهای مارکتینگ مرتبط با آن
 • انتخاب شرکت مشاوره بازاریابی

هم اکنون شرکت ها جدا از اندازه و نوع کسب و کاری که دارند، مشاوران را خارج از شرکت خود انتخاب می کنند. برون سپاری مشاوره بازاریابی به شرکت کمک می کند تا روی تولید محصول و امور کلی تمرکز بهتری داشته باشد. انتخاب شرکت مشاوره کسب و کار آنلاین مسئله ای دشوار و حساس است.

مشاوران باید درک درستی از نوع کسب و کار و نیازمندی های بازاریابی شرکت شما داشته و اهداف رشد شما را متوجه شده باشند. آن ها باید بتوانند دستاوردها و موفقیت هایی را که با اهداف شما هماهنگی دارند را ثبت کرده و با شما به اشتراک بگذارند.

مشاور اصلی که تدوینگر استراتژی شماست معمولا درکنار تیم های اجرایی تا پایان کار باقی می ماند تا هم کاری خارج از برنامه تعیین شده انجام نگیرد و هم مانیتورینگ و ثبت روند و نتایج را در هر مرحله انجام دهد.

چه زمانی نیاز به حضور یک مشاور کسب و کار است؟

اگر قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید دارید یا با یک برند جدید می خواهید وارد بازار شوید و یا تصمیم به توسعه کسب و کار فعلی خود دارید.
اگر در میانه راه با مشکلاتی برخورد کرده اید که نیازمند راه کار فوری و جدید برای رفع آن هستید، مسائلی که می توانند خارج از برنامه یا در اثر عوامل پیش بینی نشده بیرونی رخ داده باشند.

اگر در اجرای برنامه های کوتاه مدت خود با مسائلی روبرو می شوید که دانش و تجربه کافی برای برخورد با آن را ندارید یا راه کارهای شما نتیجه مطلوبی نداشته است زمینه هایی چون برنامه های کوتاه بازاریابی، فروش، کمپین های تبلیغاتی و توزیع و… برند موفقی که همه چیز را مثل گذشته و بدون تغییر پیش می برد اما روز به روز از محبوبیت آن کاسته شده و برند دیگری در حال تصاحب روز افزون سهم بازار است مصداق این دسته از کسب و کارهاست، محو یا کمرنگ شدن برندهای بسیار معروف و با پیشینه درخشان اتفاقیست که برای هر نامی امکان دارد رخ دهد.

اگر نیازمند برنامه بلند مدت و استراتژی مشخص هستید تا ریزبرنامه ها را طبق آن تنظیم کنید و اجرای آن هم تحت نظارت گروه مشاور باشد. در این مرحله مشاور دیگر عضوی از شرکت به حساب می آید و طی قراردادی مشخص بنا بر نیاز شرکت، در جلسات برنامه ریزی و تصمیم گیری های بنیادی حضور خواهد داشت.

مشاور چه کاری برای شما انجام می دهد؟

 • بررسی چرخه ی عمر کسب و کار مورد نظر، جهت مشخص کردن عوامل مؤثر بر رشد و توسعه ی آن و ارتباط میان عوامل در روند رشد کسب و کار
 • مشخص کردن ویژگی ها، نیازها و اهداف کسب و کارچرخه ی عمر کسب و کار در نقاط کلیدی آغاز، بقا، رشد، توسعه و بلوغ آن
 • تهیه و تدوین یک طرح عملیاتی اجرائی، مدل کسب و کار یا بیزینس پلن
 • انتخاب و معین کردن ابزار اندازه گیری و شناسایی علامت ها و نشانه های نیل به هدف
 • پیشنهاد راه حل و ایجاد تغییرات در صورت نیاز به هنگام رو به رو شدن با مشکل

چرا نگاه نو؟

نگاه نو تجربه سال‌ها مشاوره به سازمان‌ها و شرکت‌های تراز اول را داشته و با شناسایی، تحلیل و پیش‌بینی بازارهای هدف و مخاطبانی که پتانسیل تبدیل شدن به مشتری را دارند، به ارائه مشاوره به صاحبان کسب و کار در زمینه تعیین خط‌مشی و استراتژی‌ مسیر رشد آن ها می‌پردازد.

آماده یک گفت و گوی خوب هستید؟

وجه تمایز

iconf4 - مشاوره کسب و کار آنلاین

قدمت و تجربه

سابقه 18 سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کارهای آنلاین

iconf3 - مشاوره کسب و کار آنلاین

تیم کارآزموده و خلاق

بی‌شک نگاه نو موفقیت و استمرارش را مدیون تیمی متخصص، متعهد و باتجربه است.

iconf2 - مشاوره کسب و کار آنلاین

پشتیبانی حرفه‌ای

تیم پشتیبانی حرفه‌ای نگاه نو در تمام مراحل قبل، در حین و بعد از اجرای پروژه همیشه با شماست.

iconf1 - مشاوره کسب و کار آنلاین

کارشناسی اختصاصی

در هر پروژه‌ای که به ما می‌سپاریـد، کارشناس حرفه‌ای خودتان را داشته باشید.

درخواست مشاوره

 • یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • ۹ تا ۱۲
  • ۱۲ تا ۱۵
  • ۱۵ تا ۱۸
  • ۱۸ تا ۲۱
  متن خطا