ثبت دامنه

اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب، ثبت دامنه (Domain Registration) است. هرفرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام دامنه ( Domain) شناخته می شود.

دامنه ها دارای پسوندهای متفاوتی هستند. هر پسوند نشاندهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آن دامنه می باشد . به عنوان مثال پسوند COM.Commercial نشاندهنده این است که سایت ، مربوط به یک شرکت تجاری بین المللی است.

برای اینکه شما بتوانید سایت طراحی شده خود را در دید همگان قرار دهید باید نامی برای آن در نظر بگیرید و آن را بر روی دامنه مورد نظر خود قرار دهید از این طریق مشتری می تواند به سایت شما رجوع کند و از سرویسهای شما با خبر شود و یا سفارش دهد.

گروه طراحان نگاه نو کلیه دامنه ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامنه ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند.

شما می توانید از طریق کنترل پنلی که گروه طراحان نگاه نودر اختیار شما قرار می دهد به صورت آنلاین در چند دقیقه دامنه مورد نظر خود را با مشخصات دلخواه ثبت نمایید.

نکاتی که برای ثبت دامنه باید به آن ها توجه کنید:

۱- پسوند آن متناسب با نوع فعالیت وب سایت باشد.

۲- ثبت همزمان پسوند های رایج

۳- تا جایی که امکان دارد ،نام دامنه کوتاه باشد.

۴- املایی ساده و روانی داشته باشد.

۵- با نوع فعالیت مجموعه مرتبط باشد.

۶- کاراکترهای مجاز عبارتند از : حروف a تا z ، اعداد ۰ تا ۹ و خط تیره

۷- نام دامنه نمی تواند با خط تیره (-) شروع یا خاتمه یابد.

۸- حروف کوچک و بزرگ تفاوتی نمی کند.

می بایست نامی انتخاب شود که قبلا انتخاب نشده باشد برای این منظور می توانید در قسمت جستجوی دامنه نام مورد نظر خود را بدون پسوند وارد نمایید و سپس پسوند های مورد نظر را انتخاب کنید در اینصورت نام هایی که آزاد و قابل انتخاب هستند به رنگ سبز نمایش داده می شوند و شما می توانید آنها را انتخاب نمایید .

برای مشاهده تعرفه و قیمت ها، روی دکمه زیر کلیک کنید.

درخواست مشاوره

 • یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • ۹ تا ۱۲
  • ۱۲ تا ۱۵
  • ۱۵ تا ۱۸
  • ۱۸ تا ۲۱
  متن خطا