کمپین 360 آنلاین – کمپین تبلیغاتی آنلاین

360 Online Campaign

اولین چیزی که باید بدانید این است که کمپین 360 آنلاین برای رساندن پیامی خاص به مخاطبان هدف شما طراحی می‌شود. این پیام می‌تواند با هدف افزایش آگاهی از برند شما، افزایش فروش محصولات و یا جذب مشتریانی جدید مورد استفاده قرار بگیرد. کاربرد اصلی کمپین‌های تبلیغاتی مورد هدف قرار گرفتن همه مشتریان هدف در پلتفورم‌های مختلف است.

با ساخت یک کمپین تبلیغاتی توسط یک تیم حرفه ای مثل نگاه نو، می‌توانید مطمئن شوید که همه مشتریان بالقوه با تبلیغات شما رو به رو شده اند.

شما تا به حال، هزاران بار مورد هدف کمپین 360 آنلاین قرارگرفته اید!

تا حالا پیش آمده که با روشن کردن تلویزیون، تبلیغی مشاهده کنید که پیش از این در راه منزل تبلیغ آن برند را بر روی بیلبورد دیده باشید و با روشن کردن کامپیوتر شخصی و جستجو در صفحات اینترنت برای انجام کارهای روزانه در صفحات گوناگون مجدداً با تبلیغ همان برند رو به رو شده باشید؟ هر جایی که بروید در فضای آنلاین و آفلاین با تبلیغات این برند رو به رو می شوید. چنین موردی یک نمونه موفق از کمپین 360 درجه (360 Marketing Campaign) شمرده می شود.

کمپین 360 درجه واقعا چیست؟

در کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی 360 درجه، پیام تبلیغاتی برند با کمک ابزار و روش های متنوع به دست مخاطب هدف می رسد. اهمیتی ندارد مخاطب کجا باشد، او با تبلیغات پرینتی، تبلیغات پیامکی، تبلیغات دیجیتال و شبکه های اجتماعی ارتباط با برند رو به رو می شود.

کمپین بازاریابی360 درجه تمام چرخه خرید را تشکیل می دهد، از کشف محصول و برند تا خرید و تکرار دوباره خرید توسط مخاطب. در این روش بازاریابی کلیه رسانه ها مثل تلویزیون، تلفن همراه، شبکه های های دیجیتال و رسانه های اجتماعی به صورت یکپارچه و بر اساس استراتژی های برند به کار گرفته می شوند. پس این نوع تبلیغات مخاطب شما را در هرجا که باشد پیدا می کند و شما را به او نشان می دهد.

 

مراحل اصلی یک کمپین تبلیغاتی آنلاین موفق

برای طراحی و راه اندازی کمپین تبلیغاتی موفق، باید به مراحلی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم اهمیت دهید.

1- هدف شما از راه اندازی کمپین تبلیغاتی یا کمپین 360 آنلاین چیست؟

1 65x65 - کمپین تبلیغات آنلاینپیش از شروع باید بدانید که هدفتان از طراحی یک کمپین تبلیغاتی چیست؟ به این نکته مواقع بسیاری اهمیت داده نمی شود و همین باعث می شود با شکست کمپین خود مواجه شوید. باید تلاش کنید که اهداف اصلی کمپین را به صورت دقیق و واضح مشخص کنید تا در مرحله بعد، نقشه کمپین را بر اساس آن بسازید.
هدف شما از ساخت کمپین، ایجاد آگاهی از برند است یا آموزش آن؟ ایجاد حس اعتماد سازی یا برقراری بیشتر رابطه با مخاطبان؟

2- مخاطب هدف خود را رصد کنید

2

بعد از مشخص شدن هدف کمپین، باید به شناسایی شخصیت مخاطبانی که به عنوان مخاطب هدف، با کمپین در ارتباط هستند، پرداخت. برای این که بتوانید محتوایی ارزشمند به مخاطبان هدف اراده دهید، باید شناخت دقیق داشته باشید و بدانید دقیقاً برای چه افرادی می خواهید محتوا تولید کنید.
توجه کنید لحن و ادبیات محتوای ماسب جوانان و نوجوانان، با محتوایی که برای افراد مسن تولید می شود تفاوت بسیاری خواهد داشت.
مشخص کنید که مخاطبان شما چه رنج سنی دارند ؟ تحصیلات آنها چیست؟ سطح درآمدشان به چه است؟ چه نیاز و سرگرمی دارند؟ شما قادر به رفع کدام نیاز آن ها هستید؟

3- عملکرد کمپین 360 آنلاین خود را اندازه گیری کنید

3 65x65 - کمپین تبلیغات آنلاینجهت سنجش دقیق عملکردتان باید معیارهای مشخصی را برای خود طراحی کنید. وقتی نتوانید عملکردتان را آنالیز کنید، نتیجه مناسبی نمی گیرید. در این مرحله می توانید با توجه به نیازتان، شاخص هایی در نظر بگیرید. مثل آمار بازدید از صفحه، آمار ورودی از وب سایت های دیگر و شبکه های اجتماعی، مدت زمانی که مخاطبان مشغول دیدن محتوا هستند (Time On Page)، آمار ورودی از موتورهای جستجو (Search Traffic)، کلمات کلیدی که به واسطه آن در صفحات گوگل ایندکس شده اید (Keywords).

4- تولید محتوای دست اول را در اولویت قرار دهید!

square purple text brand png favpng DbJyebMN0b971MkRaakWsVmib t 65x65 - کمپین تبلیغات آنلاینمحتوای سبز به زمان محدود نیست و مطالب ارائه داده شده همیشه برای رفع نیاز مخاطب مفید است. همواره برای انتشار این نوع محتوا، باید توجه زیادی داشته باشید تا محتوایی بسازید که مورد توجه مخاطب بوده و نیاز او را رفع کند. هم اکنون و در فضای وب، محتوا بی کیفیت و بی ارزش به فراوانی یافت می شود، اگر بتوانید محتوایی تولید کنید که خواست مشتری را برطرف کند مطمئن باشید که مشتری شما به یک مشتری واقعی تبدیل خواهد شد.

5 – بستر های انتشار محتوا را مشخص کنید

5 65x65 - کمپین تبلیغات آنلاینبعد از تولید محتوای ارزشمند و کاربرپسند، آخرین و مهم ترین مرحله، مشخص کردن کانال ها و بسترهای توزیع و انتشار محتوا است. به یاد داشته باشید، اگر بهترین محتوا را تولید کنید اما بستری خوب برای انتشار و دیده شدن آن نداشته باشید، با شکست کمپین تبلیغاتی خود رو به رو می شوید. پس به این نکته هم توجه زیادی داشته باشید تا بتوانید یک کمپین تبلیغاتی موفق داشته باشید!

برای استعلام قیمت، با ما تماس بگیرید.

چرا نگاه نو؟

تجربه و ایده برای طراحی هر کمپین تبلیغاتی حرف اول را میزند، چیزی که نگاه نو به صورت حرفه ای از آن برخوردار است! ما در نگاه نو با طراحی کمپین‌های 360 و به نمایش گذاشتن تبلیغات شما در کانال‌ها و پلتفرم‌های تبلیغاتی، به همراه ارائه گزارش‌های لحظه‌ای از کمپین سعی در ارتقای شما در هر جایگاهی که هستید را داریم و با تعرفه هایی متناسب و به صرفه در رشد شما سهیم می شویم!

آماده یک گفت و گوی خوب هستید؟

وجه تمایز

iconf4 - کمپین تبلیغات آنلاین

قدمت و تجربه

سابقه 18 سال حضور مستمر و تجربه سـال‌ها فعالیت و مطالعه در عرصه کسب و کارهای آنلاین

iconf3 - کمپین تبلیغات آنلاین

تیم کارآزموده و خلاق

بی‌شک نگاه نو موفقیت و استمرارش را مدیون تیمی متخصص، متعهد و باتجربه است.

iconf2 - کمپین تبلیغات آنلاین

پشتیبانی حرفه‌ای

تیم پشتیبانی حرفه‌ای نگاه نو در تمام مراحل قبل، در حین و بعد از اجرای پروژه همیشه با شماست.

iconf1 - کمپین تبلیغات آنلاین

کارشناسی اختصاصی

در هر پروژه‌ای که به ما می‌سپاریـد، کارشناس حرفه‌ای خودتان را داشته باشید.

درخواست مشاوره

 • یکی از بازه های زمانی زیر را انتخاب کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.

  • ۹ تا ۱۲
  • ۱۲ تا ۱۵
  • ۱۵ تا ۱۸
  • ۱۸ تا ۲۱
  متن خطا