گروه نگاه نو

در سال ۱۳۷۶ گروهی از دانشجویان و کارشناسان رشته کامپیوتر و گرافیک گرد هم امدند تا با بکارگیری روش های نوین در تولید نرم افزار و فناوری اطلاعات به ارائه خدمات و محصولاتی برتر و متمایز همت گمارندگروه نگاه نو.

این گروه تلاش خود را ادامه دادند و به نتایج درخشانی رسیدند و تخصص عملی لازم در این کار را کسب کردند آنگاه در سال ۱۳۸۴ شرکت ایده پردازان نگاه نو را با همکاری عده دیگری از متخصان با تجربه و فعال به منظور ارائه انواع خدمات در حوزه فن آوری اطلاعات تاسیس کردند. موضوع فعالیت شرکت در زمینه ارائه خدمات فناوری اطلاعات شامل میزبانی وب سایت و دامین ، طراحی وب سایت ، بهینه سازی وب سایت (سئو) ، سیستم مدیریت محتوا، طراحی و چاپ، مشاوره، نگهداری و پشتیبانی سیستمهای نرم افزاری و پایگاه های اطلاع رسانی می باشد.

دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که برای مجموعه ما تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

از دیدگاه ما مشتریان همکاران و شرکای ما در کسب و کار هستند. در همین راستا ما سعی می کنیم تا نیازهای شما را از گام نخست تا رسیدن به مقصد نهایی ، بدون صرف وقت و هزینه اضافی با بهترین کیفیت فراهم نماییم و در تمام مراحل کسب و کار و فعالیت همگام با شما و خواسته های شما پیش رویم.

ما همیشه با نگاهی نو به نیازهای مشتریان، مشکلات و نواقص نگاه می کنیم.

خلاقیت، نوآوری و مشتری مداری اصولی هستند که در تمام مراحل کاری ما در جریان هستند.

گروه نگاه نوهدف ما ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت، کارآمد و متفاوت است که نیازهای مشتریان را در راستای اهداف مورد نظر ایشان برآورده سازد و سهولت استفاده ، پیشی گرفتن از رقبا، لذت از کار و بهره وری را برای ایشان به ارمغان آورد چه بسا از این راه بتوانیم با ایجاد محصولاتی متفاوت الهام بخش دیگران باشیم و سهمی در رشد و توسعه کشور عزیزمان ایران و خدمت به هم میهنان گرامیمان داشته باشیم.

در بخش های زیر می توانید اطلاعات بیشتری در ارتباط با گروه طراحان نگاه نو بدست آورید:

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت