گواهینامه SSL

گواهینامه SSL

SSL یک استاندارد صنعتی است و توسط ملیونها وب سایت در سراسر جهان برای برقراری امنتیت انتقال اطلاعات استفاده میشود. برای اینکه یک وب سایت بتواند ارتباطی امن از نوع SSL را داشته باشد نیاز به یک گواهینامه SSL دارد.

از آنجا که در دنیای اینترنت نیز در هنگام نقل و انتقال اطلاعات کلاهبرداری و سرقت روی می دهد و سوء استفاده از اطلاعاتی مانند اطلاعات کارتهای اعتباری و یا اطلاعات شخصی می تواند مشکلاتی را برای کاربران به همراه داشته باشد، برقراری امنیت و حفاظت از اطلاعات مشتریان در صدر ارتباطات و تجارت آنلاین قرار می گیردگواهینامه SSL.

مشتریان باید از امنیت اطلاعات و ارتباطات خود مطمئن باشند و این امر بر عهده مدیران تجارت آنلاین می باشد که با امن کردن نقل و انتقال اطلاعات بین ایستگاههای کاری درون سازمان و کامپیوترهای کارگزار برنامه های آنلاین از سرقت اطلاعاتی جلوگیری کرده و امنیت خاطر را برای مشتریان به ارمغان آورند.

یکی از راهکارهای سریع و ساده که در این زمینه پیشنهاد می وشد صدور گواهی SSL می باشد.

Secure Socket Layer یا همان SSL یک تکنولوژی استاندارد و به ثبت رسیده برای تامین ارتباطی امن مابین یک وب سرور و یک مرورگر اینترنت است، که از تمامی اطلاعاتی که ما بین وب سرور و مرورگر اینترنت انتقال می یابد , محافظت می کند تا در جریان انتقال به صورت محرمانه و دست نخورده باقی بماند.

هنگامی که گواهی SSL برای شما صادر شود، می توانید به راحتی آن را در وب سایت خود نصب و راه اندازی نمایید، بدین طریق هویت شما به مراجعه کنندگان اثبات شده و یک مسیر رمزنگاری شده و ایمن بین شما و مشتری برای نقل و انتقال اطلاعات باز می شود، بعلاوه قفلی را در مرورگر وب مشتری ظاهر می کند که نشان دهنده امنیت انتقال اطلاعات و اطمینان بخش مشتری است.

گروه طراحان نگاه نو پنج نوع گواهی صادر می کند که متناسب با نیاز خود می توانید گواهی مورد نیاز خود را انتخاب کنید و امنیت و آرامش خاطر مشتریان خود را فراهم نمایید.

 

برای سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانیداز طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت