ثبت دامنه

ثبت دامنه

اولین گام برای ورود به شبکه جهانی وب، ثبت دامنهثبت دامنه (Domain Registration) است. هر فرد حقیقی یا حقوقی جهت حضور در اینترنت می بایست یک نام و آدرس مجزا برای خود داشته باشد. این آدرس مجزا و انحصاری اصطلاحاً با نام دامنه ( Domain) شناخته می شود. دامنه ها دارای پسوندهای متفاوتی هستند. هر پسوند نشاندهنده زمینه کاری و محدوده فعالیت سایت یا صاحب آن دامنه می باشد . به عنوان مثال پسوند COM.Commercial نشاندهنده این است که سایت ، مربوط به یک شرکت تجاری بین المللی است.

برای اینکه شما بتوانید سایت طراحی شده خود را در دید همگان قرار دهید باید نامی برای آن در نظر بگیرید و آن را بر روی دامنه مورد نظر خود قرار دهید از این طریق مشتری می تواند به سایت شما رجوع کند و از سرویسهای شما با خبر شود ویا سفارش دهد.

گروه طراحان نگاه نو کلیه دامنه ها را به نام متقاضی ثبت نموده و کلیه دامنه ها دارای کنترل پنل کامل تحت وب می باشند. شما می توانید از طریق کنترل پنلی که گروه طراحان نگاه نودر اختیار شما قرار می دهد به صورت آنلاین در چند دقیقه دامنه مورد نظر خود را با مشخصات دلخواه ثبت نمایید.

برای ثبت دامنه خود باید به نکاتی توجه کنید :

۱- پسوند آن متناسب با نوع فعالیت وب سایت باشد.ثبت دامنه

۲- ثبت همزمان پسوند های رایج

۳- تا جایی که امکان دارد ،نام دامنه کوتاه باشد.

۴- املایی ساده و روانی داشته باشد.

۵- با نوع فعالیت مجموعه مرتبط باشد.

۶- کاراکترهای مجاز عبارتند از : حروف a تا z ، اعداد ۰ تا ۹ و خط تیره

۷- نام دامنه نمی تواند با خط تیره (-) شروع یا خاتمه یابد.

۸- حروف کوچک و بزرگ تفاوتی نمی کند.

نکته: می بایست نامی انتخاب شود که قبلا انتخاب نشده باشد برای این منظور می توانید در قسمت جستجوی دامنه نام مورد نظر خود را بدون پسوند وارد نمایید و سپس پسوند های مورد نظر را انتخاب کنید در اینصورت نام هایی که آزاد و قابل انتخاب هستند به رنگ سبز نمایش داده می شوند و شما می توانید آنها را انتخاب نمایید .

 جهت ثبت دامنه توسط کارشناسان شرکت و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانیداز طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید

مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت