لیست ماژول ها

ماژول مدیریت کاربران، به شما امکان ایجاد و مدیریت کاربران عضو سیستم را می دهد.

در این بخش می توانید کابران عضو وبسایت خود را تعریف و مدیریت نمایید.

با استفاده از فرم های عضویت و ورود، کاربران می توانند خودشان عضو سایت شوند و بسته به سیاست شما می توانند پس از تایید شما از امکانات عضویت استفاده نمایند و یا اتوماتیک زمان عضویت تایید شده باشند.

به کمک این ماژول می توانید مشخصات و اطلاعات تماس کاربران را دریافت و آرشیو کنید و در مواقع نیاز از آن ها استفاده نمایید. همچنین امکان تعریف شناسه کاربری و گذرواژه برای هر کاربر را بوجود می آورد.

شما به کمک این ماژول امکان تغییر گذرواژه (رمز عبور) تعریف شده برای کاربر و نیز ارسال آن به صندوق پستی کاربر را خواهید داشت.

از دیگر امکانات این ماژول، ایجاد گروه های کاربری مختلف و تعیین حق دسترسی هر گروه به قسمت ها و ماژول های دیگر را خواهید داشت.

شایان ذکراست، کاربران تعریف شده در این ماژول، می توانند به وسیله نام کاربری و کلمه عبوری که به وسیله مدیریت کاربران تعریف و در اختیار آن ها قرار می گیرد، به عنوان یک عضو وارد سیستم شده و به قسمت های مورد نظر  ادمین دسترسی باشند. و از طرفی مشخصات شخصی و اطلاعات تماس هر کاربر در سمت مدیریت کاربر نگهداری و آرشیو می شوند.

همچنین در صورت تمایل می توانید موارد دیگری از قبیل تصویر، منبع خبر، اخبار مرتبط و غیره برای آن در نظر بگیرید.

کاربران عضو به کمک این ماژول می تواند در گروه های مختلف دسته بندی و آرشیو شوند.

به کمک این ماژول،علاوه بر امکان عضویت اعضاء، شما نیز  می توانید به راحتی و تنها با تعیین پست الکترونیک و رمز عبور،کاربر ایجاد نمایید.