نرم افزار سیمانو

نرم افزار سیمانوسیمانو یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است که امکانات فوق العاده ای را در اختیار طراحان وب سایت قرار می دهد. این نرم افزار امکان تولید و توسعه بخشهای مختلف متناسب با نیاز مشتریان را فراهم می سازد.

یکی از نقاط قوت سیمانو در این است که این نرم افزار هیچگونه محدودیتی در سفارشی سازی ، توسعه ، پشتیبانی و ملاحظات حفاظتی ندارد و می تواند به عنوان بستری مناسب و مطمئن برای یک فعالیت بلند مدت مورد استفاده قرار گیرد.

سیمانو در طی زمانی که طراحی و پیاده سازی شده و توسعه یافته به عنوان ابزار اصلی در طراحی و راه اندازی وب سایتهای گروه طراحان نگاه نو مورد استفاده قرار گرفته و می گیرد و در طی این مدت با توجه به نیازهای روز و سفارش مشتریان توسعه پیدا کرده و امکانات جدید به آن اضافه شده است و این روال همچنان ادامه خواهد داشت.

این نرم افزار دارای ماژول های متعددی است که با استفاده از آنها می توان اقدام به طراحی و پیاده سازی سایت هایی قدرتمند با رعایت اصول و قواعد برنامه نویسی، بهینه سازی و امنیت نمود.

از نظر هزینه هر ماژول با توجه به نقش آن در نرم افزار و همچنین زمان و هزینه تولید آن، طبق تعرفه هزینه مشخصی در نظر گرفته شده است که معمولاً هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت ها طبق آن تعرفه محاسبه و ارائه می گردد و در صورت نیاز به ماژول های جدید و یا سفارشی سازی تعرفه ها تغییر می کند.

جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت