سایت من باز نمی شود و دسترسی به آن ندارم !

همواره قبل از ایجاد درخواست پشتیبانی برای عدم دسترسی به وب سایت موارد زیرا را بررسی نمایید. طبق گزارشی که از 1 سال گذشته سیستم پورتال کاربران در اختیار این شرکت قرار گرفته است تنها کمتر از 2 درصد درخواست های مربوط به عدم بارگزاری صحیح وب سایت مربوط به مشکلات فنی داخلی سیستم گروه نگاه نو بوده است و 98 درصد موارد مربوط به اختلالات شبکه ای صاحب سایت و مشکلات خود شخص بوده است. برای همین منظور نیز گروه نگاه نو با ارائه آموزش کامل و دقیق این امکان را فراهم نموده است که بدون ایجاد درخواست پشتیبانی اقدام به رفع مورد خودتان نمایید.

  • ابتدا از صحت کارکرد شبکه اینترنت خودتان مطمئن شوید: برای این منظور شما می بایست اقدام به بارگزاری و باز نمودن وب سایت های مختلف نمایید. در نظر داشته باشید برخی اوقات به دلیل اختلال در شبکه اینترنت ممکن است شما وب سایت های داخلی اینترانت همانند بانک ها و سازمان ها را باز نمایید لذا اقدام به باز نمودن وب سایت های گوناگون خارجی نمایید.
  • از صحت اتصال به وب سایت خودتان مطمئن شوید که آیا با عملیات Ping دسترسی به سایت خودتان دارید یا خیر ؟
  • بررسی موارد مسدودیت فایروال : در صورتیکه فایروال سیستم شما را مسدود کرده باشد شما دسترسی به وب سایت خودتان از کامپیوتری که آدرس آی پی آن مسدود شده است نخواهید داشت لذا از طریق قسمت “دسترسی به فایروال” اقدام به حذف از مسدودیت فایروال نمایید تا دسترسی شما باز گردد.
  • صحت آدرس های DNS و انقضا دامین : با مشاهده Whois دامین از طریق قسمت “Whois Lookup” می توانید متوجه شوید که تاریخ انقضا دامین شما چه زمان می باشد و آیا دامین شما فعال است یا منقضی شده است، همچنین از همین طریق می توانید اطلاعات DNS های دامین خودتان را بیابید و از صحت آن مطمئن شوید.
  • بررسی فاکتور ها و سرویس های مسدودی: از طریق پورتال کاربران مطمئن شوید که به علت بدهی سرویس شما مسدود نشده است و شما فاکتور پرداخت نشده اید در رابطه با سرویس ندارید.

در نهایت در صورتیکه تمامی موارد را بررسی نمودید و مشکلی در اتصال به وب سایت داشتید اقدام به ایجاد درخواست پشتیبانی فنی نمایید تا کارشناس فنی موارد را برای شما بررسی نماید.

برچسب ها

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت