میزبانی وب سایت

میزبانی وب سایت

میزبانی وبدر اینترنت، میزبانی وب سایت به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می‌‌تواند فایل‌های وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبان‌ها با اختصاص فضا در وب، به کاربران اینترنت این امکان را می‌دهند که مطالبشان را در شبکه جهانی اینترنت ارسال کرده و قرار دهند. در واقع هر سایتی که برروی اینترنت دیده می‌شود و قابل دسترسی با آدرس خاصی هست، برروی کامپیوتری پرقدرت از نظر حافظه و پردازش میزبانی می‌شود که به آن رایانه‌ی سرویس دهنده یا رایانهٔ سرور گفته می‌شود. هر وب سایتی در اینترنت به یک رایانه سرور وب نیاز دارد. از آنجا که هر فردی که بخواهد یک وب‌ سایت داشته باشد، نمی‌تواند یک سرور مخصوص خود را راه‌اندازی کند، بنابراین شرکت‌هایی هستند که فضا و قدرت پردازشگری سرور‌های خود را بطور یک‌جا یا تقسیم‌شده به افراد نیازمند به سرور وب جهت اجاره ارائه می‌کنند، به این عمل میزبانی وب سایت گفته می‌شود.

هاست و دامین

در کشور ما صنعت رو به رشد فناوری اطلاعات (IT) میزبانی وبکه بسیاری از صاحبنظران آن را از شاخص های مهم رشد و توسعه اقتصادی قلمداد می کنند در سالهای اخیر اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و گسترش خدمات آن بسیار مورد توجه قرار گرفته است که البته با کاستی های خاص خود بویژه در صنعت اینترنت و خدمات میزبانی وب که از اساسی ترین پایه های تجارت الکترونیک محسوب می شود، همراه بوده است.
در همین راستا ما سعی می کنیم خدمات خود را با بهترین کیفیت، قیمت مناسب و امنیت بسیار بالا ارائه دهیم تا گامی موثر را در جهت رفع نیاز های مشتریان خود برداشته باشیم. این خدمات شامل ارائه سرویس های میزبانی کاملا حرفه ای، واگذاری نمایندگی برای خدمات میزبانی، واگذاری سرورهای اختصاصی با کنترل کامل و ثبت دامنه میشود که با بهترین پشتیبانی فنی و خدمت رسانی به مشتریان عرضه می گردد.
متقاضیان خدمات میزبانی کنترل پنل اختصاصی خود را دریافت خواهند کرد که بوسیله آن بر هر آنچه که به میزبانی سایت شان مربوط می شود کنترل کامل خواهند داشت.

مشتری مداری و ارائه خدمات با بالاترین کیفیت در راستای برآورده شدن نیازهای مشتریان سرلوحه کار ماست.

 

خدماتی که در راستای میزبانی وب سایت و ثبت دامنه توسط گروه طراحان نگاه نو ارائه می شود عبارتند از:

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت