تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکتجارت الکترونیک عبارت از مبادله تجاری بدون استفاده از کاغذ است که در آن از مبادله الکترونیکی داده ها به عنوان یک ابزار به همراه پست الکترونیک، تابلوی اعلانات الکترونیک، انتقال الکترونیک وب و سایر فناوریهای مبتنی بر شبکه استفاده می شود. بعبارت دیگر مبادله الکترونیکی داده ها بعنوان ستون فقرات تجارت الکترونیک عمل می نماید. چنانچه از تعریف فوق بر می آید. تجارت الکترونیک حیطه ای بسیار وسیع تر از مبادله الکترونیکی داده دارد.

هدف اصلی بسیاری از شرکت ها از حضور در اینترنت، کسب درآمد از طریق فروش محصولات، بدست گرفتن بازار و ارائه خدمات بهتر به مشتریان و در نتیجه فروش بیشتر محصولات خود باشد.

در دنیای امروز که اکثر کارها به صورت اینترنتی و انلاین انجام می شود فروشگاه الکترونیکی یکی از بهترین راهکارهای پیشبرد اهداف تجاری به شمار می رود.

به طور کلی اولین قدم برای وارد شدن به دنیای تجارت الکترونیک یا کسب و کار اینترنتی ، راه اندازی فروشگاه اینترنتی است . به اینصورت که با استفاده از این روش خریدار می تواند با صرفه جویی در وقت و هزینه به راحتی کالا و یا کالاهای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نموده و بدون هیچ مشکلی آنها را در محل مورد نظر تحویل گیرد. در ضمن کلیه مراحل از انتخاب کالا تا مراودات مالی و تحویل کالا بصورت الکترونیکی و با سرعت هر چه بیشتر انجام می شوند.

تجارت الکترونیکهرچند نمونه نرم افزارهای زیادی در زمینه راه اندازی فروشگاه الکترونیکی وجود دارد ، اما پیدا کردن نرم افزار فروشگاهی معتبر با امکانات بسیار زیاد ،به همراه پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب و قیمت فوق العاده و قابلیت اتصال به بستر تجارت الکترونیک مطمئن و موفق کار بسیار دشواری است . در این میان گروه طراحان نگاه نو سعی کرده است تا با ارائه فروشگاهی کارا و متمایز کلیه نیازهای مشتریان را برآورده سازد. در ساخت این فروشگاه ابتدا کلیه نیازهای کاربران و آنچه برای یک خرید راحت و کامل نیاز است مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است، سپس معماری اطلاعات و ساختار آن انجام شده و بر اساس امکان سنجی ها و آنالیزهای صورت گرفته بر روی چندین فروشگاه داخلی و خارجی این فروشگاه پیاده سازی شده است.

مزایای فروشگاه الکترونیکی گروه طراحان نگاه نو عبارتند از:

  • ایجاد یک بازار مناسب و قوی در تجارت جهانی از طریق اینترنت و ورود به بازار رقابت
  • دریافت و ارسال انلاین
  • صرفه جویی در هزینه و زمان
  • حذف واسطه ها
  • افزایش مشتریان و میزان فروش
  • ارائه تبلیغ محصولات

جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

سفارش شما توسط کارشناسان گروه طراحان نگاه نو بررسی و تحلیل می شود تا با استفاده از راهکارهای علمی و عملی یک فروشگاه الکترونیکی کارا و موفق را به شما ارائه دهند.

در بخش های خدمات و محصولات می توانید با دیگر سرویس ها و سیستم هایی که گروه طراحان نگاه نو ارائه می دهد، آشنا شوید

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت