معرفی به دایرکتوری ها

معرفی به دایرکتوری ها

معرفی به دایرکتوری هادایرکتوری ها مجموعه ای از سایت های اینترنتی هستند که بر اساس موضوع منظم شده اند .یکی از راه های بالا بردن ترافیک ، بازدید و امتیاز سایت این است که سایت به یک دایرکتوری معرفی شود تا موتورهای جستجو بتوانند ان سایت را شناسایی نمایند.

از معرفی سایت خود به دایرکتوری ها سود زیادی خواهید برد. معرفی به دایرکتوری ها وقت گیر نخواهد بود و نه تنها موتورهای جستجو لینک شما را پیدا می کنند و آن را فهرست می کنند، شما با این کار محبوبیت لینکتان را نیز افزایش خواهید داد. موتورهای جستجو هر لینکی که به سایت شما ختم شود را به عنوان یک امتیاز در نظر می گیرند و بر اساس هر کدام از این امتیازات به سایت شما اعتبار می دهند. از طرف دیگر ترافیک ارسالی از دایرکتوریها معمولاً ترافیک واقعی می باشد چرا که کاربران دایرکتوریها اینترنت را برای جستجوی کالا یا خدماتی که شما ارائه می کنید ، استفاده می کنند.

سعی گروه طراحان نگاه نو بر این است که سایت شما جزء برترین ها و اولین ها در جستجو توسط کاربران و بازدید باشد از این رو برای اینکه بتوان بهتر و زودتر به نتیجه مطلوب رسید سایت شما به تعداد کافی دایرکتوری معرفی می شود و تا جایی که امکان دارد در دایرکتوریهای مختلف قرار می گیرد و به این طریق امتیاز و محبوبیت سایت شما بالا می رود.

 

با استفاده از روش های تبلیغاتی نوین گروه نگاه نو همواره یک گام جلوتر باشید

 

جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما و یا شماره تلفن ۹۰ ۹۳ ۲۶۷۰(۱۰ خط)  با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

 

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت