تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگلتبلیغات در گوگل یکی از موثرترین و هدفمندترین قدم ها برای افزایش میزان تراکم و بازدید از سایت و یا معرفی و فروش محصولات می باشد. با استفاده از این روش تبلیغ ، می توانید سایت و امکانات خود را در اقصی نقاط جهان معرفی نمایید.

شرح مختصری از تبلیغات گوگل:
شما بر اساس اعتباری که از قبل در گوگل خریداری می کنید قابلیت درج آگهی های خود را بر اساس کلید واژه های (Keyword) مختلف بدست خواهید آورد.
هر کلید واژه قیمت خاص خودش را در گوگل رقم میزند, میانگین قیمت هر کلیک بروی کلید واژه های معمولی گوگل که قیمت مناسب و بازدید مناسبی را دارند بین ۵۰ تا ۵۰۰ تومان میباشد. اولویت بندی در نمایش تبلیغات بسته به هزینه ای می باشد که در کنترل پنل کاربری گوگل تان برای نمایش آگهی تان تنظیم کرده اید. هرچه برای هر کلیک بیشتر هزینه کنید, اولویت نمایش تبلیغات تان نسبت به دیگر تبلیغ دهندگانی که هزینه کمتری برای بهای هر کلیک داده اند بیشتر خواهد بود و تبلیغ شما بالاتر از آنها نمایش داده خواهد شد.

امکانات:
– قابلیت تعیین کلید واژه های (Keywords) برای نمایش تبلیغات تان
– قابلیت تنظیم نمایش آگهی تان در یک منطقه جغرافیایی خاص, مانند ایران و یا هر کشور دیگری که بخواهید
– امکان تعیین ساعاتی که قصد تبلیغ در آن زمان را دارید.
– قابلیت تنظیم بودجه ایی که می خواهید در هر روز برای نمایش تبلیغاتتان از اعتباری که از قبل خریداری کرده اید، مصرف شود.
– تبلیغات شما در سایت رسمی گوگل در سمت راست و بالای سایت قرار می گیرد. بدین ترتیب زمانی که کاربر به جستجوی یکی از کلمات کلیدی مربوط به آگهی شما بپردازد, تبلیغ شما به نمایش گذاشته می شود.
– تبلیغات شما در سایت های مربوط و گروه Publisher گوگل هم به نمایش گذاشته می شود.

 

جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

تبلیغات، گامی موثر در راستای جهانی شدن شما

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت