ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگایمیل مارکتینگ معرفی خدمات و محصولات شما بصورت گرافیکی و جذاب به هزاران نفر از کاربران اینترنتی در کوتاهترین زمان و با بالاترین سرعت می باشد و یکی از مهمترین و در دسترس ترین نوع تبلیغات اینترنتی به شمار می رود .

طراحی ایمیل شما باطرح دلخواه، زمینه رنگی، گرافیک مناسب و زیبا و قیمت فوق العاده پایین نسبت به دیگر روشهای تبلیغات یکی از مزایای ایمیل تبلیغاتی می باشد.

ایمیل تبلیغاتی یک فن آوری ارسال است، بجای آنکه منتظر بمانید تا مشتریان سایت شما را از یک فهرست یا یک موتور جستجوگر پیدا کنند، خودتان پیغامتان را برای آنها ارسال می کنید.

برخی از مزایای ایمیل های تبلیغاتی

از امتیازات بارز تبلیغات با این روش:

آسان بودن

کم هزینه بودن

پربازده بودن

ماندگار بودن نسبت به سایر روش های تبلیغ

امکان ارتباط دو طرفه

قابلیت بالای اندازه گیری و رد گیری

موثر بودن این روش به دلیل هدف قرار دادن مخاطبان است و بودجه ای که بابت این امر اختصاص داده شده به هدر نخواهد رفت . نحوه ارسال ایمیل از نکات اساسی در این نوع از تبلیغات اینترنتی به شمار میرود که با رعایت نکاتی که فقط با تجربه و تخصص قابل دستیابی است حاصل میگرددایمیل مارکتینگ

درحال حاضر از طرف سرور های گروه طراحان نگاه نو، روزانه ۹۰۰,۰۰۰ ایمیل تبلیغاتی ارسال می شود که با توجه به این تعداد و حجم بالای ایمیل ها با اطمینان ۱۰۰% از اسپم نشدن آنها، می توانید در سطح وسیعی به تبلیغ بپردازید و مطمئن باشید که در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه به بهترین نتیجه خواهید رسید.

در بخش سوالات متداول می توانید اطلاعات بیشتری را در این راستا بدست آورید

  جهت سفارش و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانیداز طریق فرم تماس با ما، با ما ارتباط برقرار نمایید. مشاوران و کارشناسان گروه طراحان نگاه نو همواره آماده خدمت رسانی و پاسخگویی به نیازهای شما هستند.

گروه طراحان نگاه نو

در صورت نیاز به پشتیبانی می توانید به پورتال پشتیبانی مراجعه نمایید .


اخبار داخلی نگاه نومقالات طراحی وب سایت